Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Apie Barrington Events

Paverskime Jūsų idėjas realybe

Jei Jūs užsukote čia, vadinasi Jums yra svarbu, kad renginys ar šventė, kuri šiuo metu gimsta Jūsų galvoje, pavirstų stulbinančiu, sėkmingu, nepamirštamu projektu.

Malonu sutikti bendraminčius! Nes mes esame renginių organizavimo agentūra, kuri savo idėjomis pasiruošusi nustebinti ne tik Jūsų svečius, bet ir Jus pačius.

Gal Jūs esate įmonės vadovas, kuriam kilo idėja savo darbuotojus suburti į stiprų kumštį ir Jūs norėtumėte pasitelkti komandos formavimo taktiką.

Gal Jūs lektorius, kuris supranta, kokie populiarūs šiuo metu yra mokymai nuotoliniu būdu.

Gal esate sukaupęs naudingą žinių bagažą ir Jūsų planas yra atviri mokymai. O gal Jūsų sritis – seminarai sporto, mitybos tema ar mokymai vadovams.

O jei Jūsų idėja – nepamirštamas Kalėdinis vakarėlis, įmonės renginys, įmonės gimtadienio fiesta, koncertas – Jūs vis tiek pataikėte ten, kur reikia!

Mes iš arčiau

BARRINGTON EVENTS – tai renginių organizavimas visoje Lietuvoje, įskaitant didžiąsias arenas. Mūsų bagaže – koncertų organizavimas užsienio šalių atlikėjams iš JAV, Rusijos, Anglijos, Ispanijos, Ukrainos ir kt. Organizuojame VIP renginius, verslo susitikimus, miesto šventes, parodas ir muges – renginius, kurie reikalauja ypatingo dėmesio, žinių ir patirties. Labai populiarūs tampa nuotoliniai renginiai, kuriuos organizuojant mes taip pat galime pasiūlyti įdomių ir išskirtinių sprendimų.

Kartu su renginių organizavimo paslaugomis siūlome profesionalios įrangos nuomą ir visas paslaugas, kurios prisidėtų prie įspūdingo renginio.

Pas mus Jūs gausite visas paslaugas kompleksiškai.

Jokių netikėtumų

Jūs apdrausti nuo nemalonių netikėtumų

Viskas laiku

Visi darbai atliekami kokybiškai ir laiku

Idėjos

Renginys – tai idėja. Mes jų turime daug

Patenkinti lūkesčiai

Nepaliekame šansų nusivylimams

Įgyvendintos fantazijos

Perkeliame Jūsų renginio paveikslą į realybę

Gaukite daugiau

Visada darome daugiau, nei klientas tikisi

Vasaros renginių pasiūlymai

Unikalios ir smagios renginių idėjos, kurios patiks Jūsų kolektyvui!

Sužinoti daugiau
×
×