Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, mes dirbame tik su profesionalais, esame darę daug didelių viešųjų renginių.

Mes organizavome didelį renginių kiekį, todėl žinome, kur gali laukti sunkumai, kas gali sugadinti šventę, o kas gali padaryti ją nepamirštama. Mes pasimokėme iš savo praeityje padarytų klaidų ir dabar žinome, kaip reikia dirbti be jų. Su mumis Jūs gaunate garantiją, kad viskas bus organizuota aukščiausiame lygyje be jokių netikėtumų.

Tai žinomi šou pasaulyje žmonės, Lietuvos ir užsienio grupės, o taip pat jauni talentai, kuriuos mes atrandame ir padedame jiems atsiskleisti. Su mūsų partnerių sąrašu Jūs galite susipažinti svetainėje. Neradote norimo artisto arba grupės? Pasakykite mums, ir mes pakviesime jį arba juos į Jūsų renginį.

Scenarijus ir renginio eiga aptariami pirmuose etapuose. Sudaroma sutartis, kurioje numatytos juridinės garantijos. Jūsų skirtas asmeninis vadybininkas viską prižiūri ir operatyviai derina detales. Mūsų patirtis leidžia numatyti visas smulkmenas, nes padarome savo "namų darbus", todėl jokių netikėtumų nebūna, o netikėtose situacijose greitus sprendimus randa mūsų specialistai.

×
×