Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Paslaugų teikimo sąlygomis ir taisyklėmis

1. Šios taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos bilietų platinimui į UAB „Konsultacijos verslui“ (juridinio asmens kodas 302468755, registruota buveinė Vilkpėdės g. 22, Vilnius, el. paštas: info@konsultacijosverslui.lt) (toliau – Organizatorius) organizuojamus renginius.

2. Organizatorius nepriima atgal ir nekeičia bilietų, nekompensuoja sunaikintų, pamestų, pavogtų, sugadintų ir pan. bilietų kainos. Organizatorius taip pat neatsako už jokią su renginiu susijusią žalą, taip pat neatlygina renginio metu pamestų ar sugadintų daiktų vertės. Specialiosios pirkėjo (apgyvendinimo, kelionės ir kt.) išlaidos nekompensuojamos.

3. Organizatorius turi teisę keisti renginio programą, vietą, datą bei kitą su renginiu susijusią informaciją, apie tai informuodamas pirkėjus bilietų platinimo bei kt. informacijos viešinimo vietose. Jei dėl pasikeitusių renginio aplinkybių pirkėjas negali dalyvauti renginyje, pirkėjas turi teisę pasikeisti bilietus į kitą Organizatoriaus organizuojamą renginį arba atgauti už renginį sumokėtus pinigus bilietų platinimo kasose arba tiesiogiai iš Organizatoriaus (priklausomai nuo to, kaip nurodyta bilietuose) per 2 (du) mėnesius nuo viešos informacijos apie pasikeitusias aplinkybes paskelbimo.

4. Renginio metu draudžiama naudoti vaizdą ir garsą įrašinėjančią įrangą. Įsigyjant bilietą(-us) pirkėjas patvirtina savo leidimą naudoti savo atvaizdą visose garso ir/ arba vaizdo įrašuose iš renginio vietos be jokios finansinės kompensacijos. Renginio metu Organizatorius pasilieka teisę tikrinti lankytojų blaivumą. Lengvo (nuo 0,4 promilės), vidutinio ir sunkaus girtumo asmenys į renginį neįleidžiami.

5. Organizatorius neatsako už viešoje interneto erdvėje be Organizatoriaus sutikimo paskelbtus duomenis, komentarus ar bet kokią kitą informaciją apie renginį, kadangi nekontroliuoja šių tinklalapių ir/arba internetinių svetainių turinio. Visa informacija apie renginį pateikiama oficialiame Organizatoriaus tinklapyje https://www.barrington.lt/ ir informacijos viešinimo vietose su oficialiu BARRINGTON logotipu.

6. Bilietus kopijuoti, dauginti, klastoti, perparduoti tretiesiems asmenims griežtai draudžiama. Taip pat draudžiama panaudoti ar juos įgyti kitu neteisėtu būdu. Už šių draudimų pažeidimus arba bandymą pažeisti taikoma 10.000,00 (dešimties tūkstančių) eurų bauda, kuri, šalių susitarimu, yra laikoma minimaliais Organizatoriaus nuostoliais. Asmenys, neteisėtai naudojantys bilietus atsako LR įstatymuose numatyta tvarka bei gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius. Neteisėtai įsigytu bilietu disponuojančiam asmeniui, gali būti panaikinta teisė pasinaudoti biliete nurodyta paslauga

7. Organizatorius neprivalo patikrinti, ar bilietą pateikęs asmuo yra tas pats asmuo, kuris įsigijo bilietą, ir neatsako už jokią su tuo susijusią žalą. Vienu bilietu pasinaudoti galima tik vieną kartą. Bilieto savininkas neturi suteikti galimybės kitiems asmenims nukopijuoti savo bilieto, ar perleisti gauto elektroninio bilieto ar jame nurodytų prisijungimo prie renginio kodų. Bilieto nukopijavimo atveju į renginį patenka asmuo, pirmas pateikęs bilietą įėjimo kontrolės vietoje arba pirmas prisijungęs prie renginio pasinaudojant prisijungimo kodu.

8. Taisyklės pirkėjui galioja tol, kol pirkėją ir Organizatorių sieja bet kokie teisiniai santykiai, numatyti šiose Taisyklėse. Pirkėjas turi teisę atsisakyti šių Taisyklių laikymosi su sąlyga, jog yra įvykdęs visus šiomis Taisyklėmis prisiimtus įsipareigojimus.

9. Organizatorius turi teisę Taisykles keisti vienašališkai, paskelbdamas apie tai BARRINGTON tinklapyje. Pakeistos Taisyklės įsigalioja nuo jų paskelbimo BARRINGTON tinklalapyje dienos.

10. Bet kokie ginčai, susiję su šiomis Taisyklėmis sprendžiami Lietuvos Respublikos teisme taikant Lietuvos Respublikos teisę.

Informacijos ir svetainės dizaino naudojimas.

Interneto svetainėje pateiktą informaciją skelbti, cituoti ar kitaip pateikti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Konsultacijos verslui“ sutikimo draudžiama. Šios svetainės dizainas ir prekės ženklas BARRINGTON yra saugomi Lietuvos Respublikos teisės aktų. Bet koks dizaino ar prekės ženklo panaudojimas be raštiško UAB „Konsultacijos verslui“ sutikimo yra neteisėtas. UAB „Konsultacijos verslui“ pasilieka sau teisę kreiptis dėl neteisėtų veiksmų į teisėsaugos institucijas.

Vasaros renginių pasiūlymai

Unikalios ir smagios renginių idėjos, kurios patiks Jūsų kolektyvui!

Sužinoti daugiau
×
×