Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

NATO viršūnių suvažiavimas 2023

Barrington Events komandai šių metų pusmetį, be pastovių klientų renginių, teko garbė prisidėti ir prie NATO viršūnių susitikimo 2023 organizavimo Litexpo ir Valdovų rūmuose. Didžiuojamės ir tuo pačiu džiaugiamės, kad Užsienio reikalų ministerija patikėjo mūsų komandos ir partnerių kompetencija ir patirtimi, bei visus 7 mėnesius visi kartu dirbome to vieno bendro tikslo vardan, kad renginiai būtų suorganizuoti aukščiausio lygio.

Taip pat labai džiugu, kuomet po dienos, kai visų šalių delegacijos jau išvykusios, visiems gyvai padėkoja ir nuoširdžiai pasveikina šalies vadovas. Ir tik tuomet visų prie šio didžiausio kada nors Lietuvoje organizuoto renginio prisidėjusių organizacijų atstovai pamato kiek mūsų buvo daug, kurie visi kartu dirbo vardan to, kad NATO atstovai pasakytų, jog iš paskutinių 7 organizuotų tokių NATO suvažiavimų, tai buvo geriausiai suorganizuotas NATO viršūnių susitikimas. Ir tik pastabiausieji pastebėjo, kad NATO viršūnių susitikimo metu Litexpo įvyko ir G7 susitikimas.

Kad suprasti renginio mąstą ir apimtis, galima būtų paminėti, kad šio renginio organizavimo metu vien mūsų komandoje dirbo virš 300 žmonių, kurie aptarnavo virš 40 šalių vadovus, užsienio ir krašto apsaugos ministrus bei jų delegacijų narius, virš 1200 žurnalistų ir kitų nevyriausybinių organizacijų atstovų. Šių renginių metu buvo suvartota virš 9 tonų mineralinio vandens, virš 400 kg. kavos ir virš 16000 porcijų patiekalų bei virš 25000 užkandžių.

Visada sakėme, kad stipri ir motyvuota komanda gali padaryti viską, gali įveikti bet kokius sunkumus ir gali ištverti bet kokius išbandymus, todėl tariame nuoširdų ačiū Inesai, Mantui, Karolinai, Evelinai ir visiems mūsų partneriams dirbusiems ir dirbantiems kartu, kad visi mūsų klientų lūkesčiai būtų visada išpildyti.

💙🤝#NATO#Lietuva#OTAN#SUMMIT#Vilnius#natosummit2023#GalingiNesVieningi#barrington#event#eventsmanagement#eventagency#tarptautiniai#renginiai#renginiuplanavimas#renginio#organizavimas

Vasaros renginių pasiūlymai

Unikalios ir smagios renginių idėjos, kurios patiks Jūsų kolektyvui!

Sužinoti daugiau
×
×