Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Varėnos pienelio vasaros šventė – „PAJUDAM 2024″

Pačią šilčiausią bei saulėčiausią birželio dieną praleidome Varėnoje - čia buvo švenčiama Barrington events suorganizuota įmonės „Varėnos pienelis" vasaros šventė!

2024 m. birželio 28 d. vykusi šventė buvo nepaprasta - ogi šių metų rugsėjį įmonė švęs savo dvidešimtmetį! Būtent tai renginio dalyviams akcentavo vedėjas Rokas Rimeikis, pristatydamas spalvingą renginio programą. Po vedėjo prisistatymo sekė įtemptos, bet smagios komandinės rungtynės. 10 komandų turėjo įveikti 8 rungtis ir surinkti kuo daugiau taškų už kitas komandas, kad iškovotų aukso medalį bei šaunių ir praktiškų prizų. Ir visa tai buvo tik pradžia! Kur dar energingas charizmatiškų HUSARŲ muzikinis pasirodymas bei įspūdingas lazerių šou!

Renginio dalyvius priglaudė pasakiška gamta pasipuošusi Trombos vila. Dalyviai alkani neliko: galėjo mėgautis vietoje gamintu plovu, kepta duona bei užkandžiais, o kad vakaras būtų saldesnis - tiek suaugę, tiek vaikučiai galėjo mėgautis cukraus vata, ledais, spragėsiais, kermošiniais saldainiais ir, žinoma, šventiniu tortu - sukūrėme tikrą Kaziuko mugės atmosferą!

Didžiuojamės matę tiek besišypsančių veidų ir galime drąsiai teigti - šis renginys tapo užtikrintu įmonės 20-mečio švenčių maratono startu!

×
×