Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Vedėjai

Energingi

Palaiko tempą viso renginio metu

Turi humoro jausmą

Visi darbai atliekami kokybiškai ir laiku

Su patirtimi

Valdo auditoriją ir patį renginį

Jie užduodą renginio toną, koordinuoja eigą ir stebi, kad niekas nenuobodžiautų. Todėl jiems atitenka ypatinga atsakomybė už viso renginio nuotaiką ir energiją. Barrington Events vedėjai būtent tokie. Energingi ir kūrybingi, jie niekada “nepasimeta” ir žino, kaip suvaldyti pačią netikėčiausią situaciją. Pakviesdami mūsų siūlomus vedėjus į savo renginį, Jūs galite tiesiog atsipalaiduoti. Šventė įvyks taip, kaip Jūs norite. Barrington Events dirba ne tik su vedėjais, tačiau ir su įvairių žanrų atlikėjais. Pasirinkite norimą dainininką, dainininkę arba grupę ir kartu su Jums patinkančiu vedėju jie sukurs tikrą šou.

Rolandas Vilkončius

Televizijos laidų ir renginių vedėjas bei filmų įgarsintojas Rolandas Vilkončius Barrington Events renginiuose neretai sutinkamas veidas. Jis vedė Vilniaus vandenų apžvalgos ir apdovanojimų renginį 2019 metų sausį.

Richardas Jonaitis

Televizijos ir radijo laidų vedėjas Richardas Jonaitis daugeliui pažįstamas veidas, metus keliavęs po pasaulį ir patyręs įvairių nuotykių grįžęs Barrington Events padėjo pravesti Švietimo mainų paramos fondo renginį 2019 metų lapkritį Vilniuje Lofte.

Mantas Stonkus

Gerai žinomas teatro aktorius, TV laidų vedėjas, humoristas, įvairiuose stand up pasirodantis Mantas Stonkus taip pat Barrington Events gerai pažįstamas. 2019 metų balandį Panevėžyje vedė Lietuvos automobilių kelių direkcijos renginį "Saugaus eismo diena", o rugsėjį Vilniuje vedė renginį skirtą Keliaujančiųjų ir vairuotojų dienai paminėti.

Vytautas Rumšas

Kino ir teatro aktorius bei įvairių renginių, televizijos projektų vedėjas Vytautas Rumšas jaunesnysis vedė STARTUP Lithuania verslo apdovanojimus, Švietimo mainų paramos fondo apdovanojimų vakarą. Iškilminga ceremonija vyko Vilniaus "Pramogų banke". Vedėjas apjungė renginio programos dalis, skelbė apdovanojimų nominantus bei nugalėtojus.

Aurimas Perednis

Žurnalistas, radijo laidų vedėjas, konferencijų moderatorius, visuomenininkas, politologas ir tai tik dalis šio vedėjo talentų. Jis Barrington Events pažįstamas kaip konferencijų vedėjas, kuris 2019 metų lapkritį vedė būsto energijos taupymo agentūros renginį VU Aulos salėje.

Tomas Jarusevičius

Komunikacijos specialistas ir renginių vedėjas Tomas Jarusevičius Barrington Events yra vedęs Ūkio reikalų ministerijos renginį, skirtą paminėti Lietuvos 15 metų narystę Europos Sąjungoje.

Andrius Bialobžeskis

Gerai pažįstamas teatro, filmų bei televizijos serialų aktorius Andrius Bialobžeskis Barrington Events organizuotame Ūkio reikalų ministerijos "Diplomato dienos minėjime" atliko vedėjo vaidmenį.

Gintaras Mikalauskas

Populiarus renginių ir televizijos laidų vedėjas, aktorius Gintaras Mikalauskas Barrington Events taip pat gerai pažįstamas. 2019 metų lapkritį vedė renginį, skirtą atminti žuvusiems eismo įvykiuose AKCIJA "NEUŽGESK".

Tomas Kavaliauskas

Renginių vadėjas Barrington Events paprastai į pagalbą ateina konferencijų metu, 2019 metų gegužę jis vedė Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) renginį Tech parke, Vilniuje.

Audrius Bružas

Gerai pažįstamas renginių vedėjas, kino ir teatro aktorius Audrius Bružas Lietuvos automobilių kelių direkcijos renginio metu Klaipėdoje pelnė lankytojų simpatijas už puikiai pravestą jautrų viešą reginį "Saugaus eismo diena".

Petras Daunys

Dainininkas, radijo laidų vedėjas, televizijos projektų dalyvis ir pamišęs dėl savo darbo Petras Daunys be galo drugiškas bei empatiškas renginių vedėjas, kuris kartu su Barrington Events Klaipėdoje padėjo įgyvendinti Lietuvos automobilių kelių direkcijos renginį, skirtą skatinti eismo dalyvių abipusę pagarbą ir supratingumą.

Darius Liutkevičius

Žinomas kaip renginių organizatorius bei vedėjas, teatro aktorius, be galo energingas ir smagus žmogus, Darius Liutkevičius Barrington Events padėjo įgyvendinti užsakovų vizijas 2019 metų rugsėjį Lietuvos automobilių kelių direkcijos renginyje Panevežyje. Tai kasmetinis renginys skirtas atkreipti dėmesį į saugų eismą keliuose.

Kirilas Glušajevas

Gerai žinomas kaip improvizacijos virtuozas, serialų bei teatro aktorius, išskirtinį humoro jausmą turintis vedėjas. Kirilas Glušajevas 2019 metų balandį Barrington Events į pagalbą atvyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos renginio Vilniuje metu, kurį pavertė ne tik rimtu tačiau ir linksmu. Puikiai mokantis įsijausti į netikėtas situacijas Kirilas Glušajevas pelnė renginio lankytojų simpatijas.

Domantas Bugailiškis

Įvairių renginių vedėjas Domantas Bugailiškis vedė organizuotą antrąjį renginių organizatorių suvažiavimą. Vedėjas taip pat pristatė naująjį produktą renginiams - mėtomą mikrofoną bei praktiškai išbandė funkcionalumą su renginio žiūrovais. Viešas renginys vyko menų inkubatoriuje "Rupert" 2015 metų balandį.

Dominykas Vaitiekūnas

Aktorius ir dainininkas Dominykas Vaitiekūnas vedė Panevėžio miesto 511-to gimtadienio pagrindinį koncertą. Koncerte pasirodė žinomiausi Lietuvos bei užsienio atlikėjai. Koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas per televiziją.

Toma Razmislavičiūtė-Juodė

Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Toma Razmislavičiūtė - Juodė vedė Panevėžio miesto 511- to gimtadienio didžiuosius koncertus rugsėjo 5 ir 6 dieną Laisvės aikštėje. Organizuotuose koncertuose pasirodė Lietuvos ir užsienio atlikėjai, vyko tiesioginė televizijos transliacija. Aktorė nebe pirmą kartą vedė miesto gimtadienio koncertą.

×
×