Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ukrainos reformų konferencija

Dviejų dienų Lietuvos ir Ukrainos rengiama tarptautinė IV Ukrainos reformų konferencija Vilniuje. Liepos 7 d. renginys buvo organizuojamas prezidentūroje. Liepos 8 d. - LR Seime.

Šios konferencijos metu siekiama įvertinti Ukrainos nueitą reformų kelią, mobilizuoti tarptautinės bendruomenės politinę paramą įgyvendinant reformas Ukrainoje. Skatinamas dialogas tarp pilietinės visuomenės ir vyriausybės bei parlamento.

Ukrainos reformų konferencija atsižvelgiant dėl vis dar neaiškios COVID-19 situacijos buvo vykdoma mišriu formatu - dalis dalyvių atvyko į Vilnių, dalis prisijungė virtualiai.

Dviejų dienų renginyje dalyvavo Lietuvos ir Ukrainos prezidentai Gitanas Nausėda bei Volodymyras Zelenskis, vyriausybių vadovai Ingrida Šimonytė ir Denysas Šmyhalis, dalyvius sveikino Lietuvos Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Konferencijos dalyviai - Ukrainos, Europos Sąjungos (ES) ir NATO, kitų valstybių užsienio reikalų ministrai ir pareigūnai, tarptautinių organizacijų, tarptautinių finansinių institucijų, verslo ir pilietinės visuomenės atstovai.

Mes - Jūsų paslaugoms!  

Vasaros renginių pasiūlymai

Unikalios ir smagios renginių idėjos, kurios patiks Jūsų kolektyvui!

Sužinoti daugiau
×
×